Ceník

Ateliérové a exteriérové focení

Nikdy předem nevíte, jestli se Vám bude líbit 10, 20 nebo 37 fotek. Proto si počet zakoupených záběrů volíte sami, a to až po focení, takže nekupujete zajíce v pytli. Za každý Vámi vybraný záběr zaplatíte 50,- Kč. K této ceně připočtěte paušál 500,- Kč u exteriérového focení, resp. 1.000,- Kč u ateliérového focení (paušál zahrnuje pronájem ateliéru). V případě zájmu mohu pronajmout jiný fotoateliér za individuální cenu.

Pokud chcete fotografie vyvolat, připočítejte cenu za vyvolání podle formátu.*

Cenu si můžete spočítat sami pomocí následující kalkulačky. Nejprve vyplňte počet záběrů, které budete chtít upravit a vypálit na CD v plném rozlišení (nevybrané a neupravené fotografie neposkytuji). Jestliže budete chtít fotografie vyvolat, vyplňte také počty jednotlivých formátů.

 • Počet vybraných záběrů:
  (50,- Kč / ks)
 • Počet fotek 10x15 cm:
  (15,- Kč / ks)
 • Počet fotek 13x18 cm:
  (20,- Kč / ks)
 • Počet fotek 20x30 cm:
  (75,- Kč / ks)
 • Počet fotek 30x45 cm:
  (170,- Kč / ks)
 • Počet obrazů 30x45 cm**:
  (500,- Kč / ks)
 • Paušální platba:
 • Celková cena zakázky

Nejpozději při focení (u ateliérových focení vždy předem) zaplatí zákazník část celkové ceny ve výši 1.000,- Kč, a to formou závdavku. Tato částka je při předání fotografií odečtena z celkové ceny zakázky. V případě zrušení focení ze strany zákazníka je závdavek nevratný. V odůvodněných případech pokud mi nevzniknou zrušením focení náklady (např. za ateliér), mohu zákazníkovi poskytnout slevu na náhradní termín.

Cestovné je 6,- Kč/km (do 15 km od Rousínova neúčtuji)

Pokud budete chtít např. 10 fotek na CD a zároveň je vyvolat 2x ve formátu 13×18, bude počet vybraných záběrů 10 a počet fotek 13×18 bude 20. Výsledná cena by pak byla (10x 50,-) + /20x 20,-) + 500,- = 1.400,- Kč.

* Fotografie doporučujeme vyvolat buď u nás nebo v kvalitním fotolabu. Vaše fotografie si nezaslouží, aby byly zpracovány v laciných nebo internetových fotolabech na obyčejný papír, kdy často dochází k barevnému zkreslení a barvy brzy vyblednou.

** Poslední položkou je obraz formátu 30×45 cm s laminací a s 1 cm silným podkladem (lze přímo pověsit na stěnu) – cena je včetně fotografie. Obrazy nabízím v rozměrech od A3 do šíře 110 cm (ceny na vyžádání).

Boudoir

Cena focení boudoir je od 1. 11. 2015 3.500,- Kč. V případě zájmu je možné domluvit focení v exkluzivních interiérech hotelů, zámečků. Příplatek je pak podle ceny pronájmu (cca od 1.000,- Kč)

V ceně je profesionální líčení a úprava vlasů, vizážistka se Vám pak věnuje i po celou dobu focení.
Obdržíte 20 upravených fotografií v plné kvalitě na CD a vyvolaných ve formátu 13×18 cm.
Každá další fotografie stojí 100,- Kč plus cena za vyvolání dle ceníku.
Fotografie si vybíráte sama z náhledů.

Předem zaplatí zákazník část celkové ceny ve výši 2.000,- Kč, a to formou závdavku. Tato částka je při předání fotografií odečtena z celkové ceny zakázky. V případě zrušení focení ze strany zákazníka je závdavek nevratný. Během focení pak vybírám doplatek v plné výši, při předání se doplácí pouze případné fotografie navíc.

Svatby

V případě zájmu o focení svatby mě, prosím, kontaktujte a sdělte termín svatby a svoji představu (focení obřadu, příprav, celého dne…). Já Vám pak ráda zašlu aktuální nabídku.

Doporučuji také poslední dobou populární předsvatební focení – je to pěkná vzpomínka a zároveň poznáte styl mé práce.