O mně

logoSpecializuji se na dětskou a rodinnou fotografii, zejména na focení v těhotenství, fotografování novorozených miminek, dále fotím větší děti, celé rodiny, ale i portréty a v poslední době velmi oblíbený boudoir. Fotím v profesionálně vybavených ateliérech, ale velmi ráda Vás vyfotím i v pěkných exteriérech.

Při focení se určitě budete Vy i Vaše děti cítit příjemně a uvolněně. Neuslyšíte tolik obávané „Hlavičku kousek doprava! Bradičku nahoru! Ještě kousek! Vydrž!“ Místo toho se snažím s dětmi i dospělými komunikovat, navodit příjemnou atmosféru, zaujmout, pobavit a během toho fotit. Mnoho zákazníků přichází s obavami a nedůvěrou, ale odchází v dobré náladě, a to je přesně to, čím se snažím odlišit. Největší radost mám, když se podaří spousta krásných fotografií dětí, které „prý vůbec neposedí“ nebo když tatínci, kteří se „prý vůbec nechtějí fotit“, nakonec sami navrhují, jak by se chtěli s dětmi vyfotit. To je vlastně i důvod, proč mě tato práce tak moc baví.

Objednáte-li se ke mně na focení, nemusíte si předem dělat hlavu z toho, jaký balíček si koupíte a kolik fotografií budete chtít. Dávám v tomto svým zákazníkům plnou volnost, proto si neobjednávají žádné balíčky předem, ale pouze si domluvíme termín focení s tím, že fotky si každý vybírá sám až po focení. Líbí se Vám 17 fotek? Tak zaplatíte 17 fotek. Nemusíte se předem uvazovat ke dvaceti fotkám a nebo litovat, že máte jen balíček s deseti, ani nemusíte s obavami čekat, co Vám ten fotograf vlastně vybere za fotky.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište mi. Chcete-li vidět více mých fotek nebo mít informace o uvolněných termínech, zajděte na můj facebook. Pokud se Vám zamlouvá má práce, můj přístup i podmínky, neváhejte a domluvte si termín. Já pak udělám vše pro to, abyste se ke mně rádi vraceli a na focení se vždy těšili.